Zorgen voor voldoende en goed opgeleide medewerkers in Zorg en Welzijn, nu en later!

Team


Jelle Boonstra - Directeur j.boonstra@regioplus.nl - Linkedin

Co Abercrombie - Manager Bedrijfsvoering
Sanneke Schepman - Beleidsadviseur s.schepman@regioplus.nl - Linkedin

Tamara Schellings - Beleidsadviseur t.schellings@regioplus.nl - Linkedin

Daniëlle van der Eerden - Beleidsadviseur d.vandereerden@regioplus.nl - Linkedin

Ben van Asten - Beleidsadviseur
b.vanasten@regioplus.nl - LinkedIn
Arjan Huijsmans - Manager Communicatie & PR A.Huijsmans@regioplus.nl - Linkedin

Maaike Smittenaar - Communicatieadviseur m.smittenaar@regioplus.nl - Linkedin

Coco Heitink - Communicatieadviseur c.heitink@regioplus.nl - Linkedin

Marit Tüske - Beleidsadviseur m.tuske@regioplus.nl - Linkedin

Safia el Habhoubi - Beleidsadviseur s.elhabhoubi@regioplus.nl - Linkedin

Larissa Lodewijk - Beleidsadviseur l.lodewijk@regioplus.nl - Linkedin

Suzanne de Knegt - Financieel projectmedewerker s.deknegt@regioplus.nl - Linkedin

Remco Vervloet - Controller r.vervloet@regioplus.nl - Linkedin

Linda van Engelenburg - Teamleider SSCLinkedIn

Mirjam Gielen - Medewerker Interne ControleLinkedIn

Cynthia Blok - Administratief medewerker SSC

Zubeeda Oedai - Administratief medewerker SSC

Sushma Ramai - Administratief medewerker SSC

Jeetendra Roepchand - Administratief medewerker SSC
LinkedIn

Richard Bos - Administratief medewerker SSC
Irene van Kesteren - Secretaresse i.vankesteren@regioplus.nl

Anneloes Haak - Secretaressea.haak@regioplus.nl - LinkedIn

Joyce Wondergem - Secretaresse j.wondergem@regioplus.nl - Linkedin

Regionale werkgeversorganisaties voor Zorg en Welzijn

Regiokaart

Wil je de contactgegevens opzoeken van de werkgeversorganisatie in jouw regio? Vul hier de 4 cijfers van je postcode in of gebruik de regiokaart.

Zeeland Groningen/Friesland/Drenthe Groot Amsterdam, Zaanstreek, Waterland en Noord-Holland Noord Kennemerland, Amstelland en Meerlanden Utrecht Rijnstreek Rotterdam Haaglanden en Nieuwe Waterweg-Noord Drechtsteden Flevoland Oost-Nederland Gelderland Noord-Brabant Limburg